درباره لوتوس

معرفی دیوار سبز لوتوس

دیوار سبز لوتوس به شهروندان، انبوه سازان، معماران و طراحان راه حلي مقرون به صرفه جهت تبديل ديوارهاي يكنواخت و خسته كننده به ديوارهاي سبز زنده با قابليت انتخاب انواع گياهان را پيشنهاد مي دهد.

ديوار سبز ما يك سيستم سبز عمودي با قابليت نصب آسان و كمترين نياز تعمير و نگهداري با قابليت انتخاب تراكم كاشت و نوع بستر كشت و مناسب براي شرايط ديوارهاي مختلف است .

اين محصول امكان انتخاب محدوده وسيعي از بسترهاي كشت براي ديوار سبز زنده را فراهم مي نمايد.

اجزاي محصول شامل:

فواصل مختلف نصب گلدان بر روی پنل به صورت عمودی یا افقی امکان تراکم کاشت مختلف بر روی دیوار سبز را به ما می دهد و گلدانها مي توانند به صورت انفرادي بر روي پنل ها جايگزين يا حذف شوند يا طراحي تغيير كند.

گلدان دیوار سبز

هر گلدان دیوار سبز لوتوس داراي يك مخزن آب با يك پوشش طراحي شده (زهكش) جهت استفاده مجدد آب و كود ذخيره شده از طريق مويينه و تسهيل رشد پايدار گياه مي باشد.

صفحه شیاردار بالایی در گلدان ها توزیع آبیاری در میان گلدانها را بر عهده دارد و از سر ریز و غرقابی شدن گلدان جلوگیری می کند.

عرض مناسب گلدان ها و فواصل قابل تنظیم بین گلدان ها روی پنل انعطاف پذیری فضای کاشت برای گیاهان مختلف را مهیا میکند.

جزء اصلی محصول دیوار سبز لوتوس ، گلدان کاشت می باشد، این گلدان به صورت مستقیم بر روی پنل عمودی مشبک با 6 نقطه اتصال ، نصب می شود. بازوی نگهدارنده گلدان ها از افتادن و از جا درآمدن گلدان ها به صورت سهوی یا سرقت و عوامل آب و هوایی از قبيل باد جلوگیری نموده و نیازی به گیره یا بست اضافی نخواهد بود.

در جاهایی که مد نظر باشد امکان آبیاری قطره ای با  قطره چکان و کود دهی از این طریق و تبادلات بین گلدان ها امکان پذیر است.

نكته بسيار مهم كاربرد پنل هاي نصب شده عدم نفوذ آب به ديوار و نصب راحت و ايمن حتي توسط يك نفر مي باشد.

جنس گلدانها و پنل هاي دیوار سبز لوتوس از جنس پروپيلن مواد اوليه مرغوب و پايدار در برابر نور خورشيد و اشعه UV  ساخته شده است.

دیوار سبز لوتوس تولیدکننده تخصصی دیوار سبز (گرین وال – Greenwall) و مجری دیوار سبز هوشمند لوتوس/تولید گلدان دیوار سبز،اجرای دیوار سبز،بام سبز،قاب سبز،تراس سبز/طراحی و اجرای دیوار سبز در اصفهان،دیوار سبز در تهران،دیوار سبز در مشهد،دیوار سبز در شیراز،دیوار سبز در قزوین، دیوار سبز در کرمان و دیگر شهرهای کشور